środa, 10 lutego 2010

Grześ wyciągnął losy :)

Jeszcze kilka prac utknęło na poczcie, ale czekamy cierpliwie... Żeby nie trzymać Was dłużej w niepewności Grześ - najważniejsza osóbka w tej akcji, wylosował dwie szczęśliwe (mamy nadzieję) posiadaczki przydasi i filcowej biżuterii, ale zanim poznacie wyniki - kilka słów ode mnie...

Chciałam Wam z całego serca podziękować za dobre serduszka i za Waszą pracę, chęć pomocy... Nawet nie oczekiwałam, że zgłosi się tyle osób (39!) Dobrze, że jesteście... Bez Was ta wystawa by po prostu nie zaistniała... Będę starała się na bieżąco Was informować o dalszych losach scrapów i całej akcji.

Dziękuję za wszystkie liściki, kartki dołączone do prac, ciepłe słowa a nawet przydasie, kawki i herbatki :) To były naprawdę niespodziewane i przemiłe niespodziewajki... ;)

Cieszę się również, ze miałam okazję dzięki Wam poznać wiele ciekawych blogów, które powoli odwiedzam, przeglądam, podglądam (jeszcze trochę mi ich zostało...)

I jeszcze cieszy mnie fakt, ze wystawa była dla części z Was powodem do zmierzenia się z nowym wyzwaniem.

PRZEBIEG LOSOWANIA
(według rewelacyjnej relacji Grzesiowej mamy ;)
Losowanie miało odbyć się koło 7 lutego tak więc 10 lutego , godz. 19.00 należy uznać za stosowny termin. Prawda? Kiedy tylko dowiedzieli się o nim inni przybyli na nie bardzo licznie. Nie można było ich wszystkich umieścić w pokoju! Zainteresowani wydelegowali swoich przedstawicieli, bowiem sami z powodu licznych obowiązków oraz warunków pogodowych przybyć nie mogli.

Przodem jechały dzieci z pobliskich szkół.


Za nimi najważniejsze szychy z obstawą.


Ponieważ emocje sięgały zenitu, postanowiono wezwać straż. Tak w razie czego.


W pewnym momencie zaparkowanie pod naszym blokiem było niemożliwe! Zobaczcie co się działo!


Prezydent i premier niestety nie mogli się stawić. Bardzo przepraszali, ale to nasza wina. Mieli wolny tylko termin 7 lutego :( a to przecież my zmieniłyśmy datę losowania. No trudno. Ich strata!
Tadam! Losy przeliczono….

Pierwsze odbyło się losowanie przydasi i małej niespodzianki od Malgwy. Losy powędrowały do maszyny losującej.
Maszyna poszła w ruch kręcona przez kierownika zakładów losujących – Grzesia :)
Pełne skupienie na twarzy. Kilka ruchów wirowych i….
Ręka wędruje do bębna maszyny losującej.
Pierwszym szczęśliwcem oraz właścicielem przydasi jest…
Dorzucono losy osób, które nie wykonały scrapa, ale zamieściły info o naszej akcji wystawowej.Zakręcono maszyna po raz drugi.

Właścicielem biżuterii filcowej – broszki oraz korali wykonanej przez Grześkową mamę – Aghę, jest…

……..Dunia.

Dziewczyny, dziękujemy Wam za czas, jaki poświęciłyście na wykonanie scrapów wystawowych. Każdy z nich jest inny. Każdy jest cząstką Was. Takie osoby, jak Wy dają nadzieję, że w każdej trudnej chwili można znaleźć pomocna dłoń. Ściskamy Was mocno.

10 komentarzy:

 1. Grześ miał maszynę losująca fuul wypas ;D

  Brises gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Alem się uśmiała... Grześ jest BIG:)
  A mój scrap się powtórnie wyśle w piątek (bo wcześniej nie dam rady na pocztunię się wybrać)... tym razem szczelnie zabezpieczony i zaadresowany wodoodpornie... mam nadzieję, że teraz już nie wróci do mnie....

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna historia! :)

  zwyciężczyniom gratuluję! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow!! Wspaniała historia i profesjonalne losowanie! A jaka maszyna :) :) :) Rozjaśniło mi to dzisiejszy nie najlepiej rozpoczęty dzień :) Dziękuję i powodzenia z wystawą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hurrra, hurrra, hurrra!!!! Cieszę się, że to wszystko miało miejsce!!! Ukochania dla Was!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Super:):) i gratulacje dla zwyciężczyń :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jejku jestem w ciężkim szoku! Bardzo się cieszę z wygranej, choć w sumie bardziej z tego, że mogłam wziąć udział w tej wspaniałej akcji!

  OdpowiedzUsuń
 8. świetna relacja z losowania, a główny Losujący - odpowiedzialna funkcja - rewelacyjny! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluje Brises i bardzo się cieszę, że tyle osób odpowiedziało i wzięło udział w akcji! Trzymam kciuki za dalsze jej powodzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. super losowanko i gratuluje wylosowanej :)
  a Ciebie Malgwo zapraszam do siebie po wyroznienia :) bo jestes osoba,ktora mnie inspiruje i wiele rzeczy sie od Ciebie nauczylam:)
  buziaczki

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za pozostawiony po sobie ślad...